Proč jsme tím správným partnerem?

Maximální profit z nemovitosti

Nemovitost bez nájemníka nevydělá ani korunu. Než ho seženete, může to trvat týdny i měsíce. Ušlé nájmy se už nikdy zpět nevrátí.

S Ubytovacím servisem jedna smlouva stačí - a my zajistíme, že vaše nemovitost nebude ležet ladem. Každý den máme řadu zájemců o ubytování. A i když se později váš nájemník rozhodne odejít, vy si s tím hlavu nelamte, to je naše starost.

Energie pod drobnohledem

Voda, plyn a elektřina rozhodně nejsou zadarmo. A doplácet je za nezodpovědného nájemníka? To nikoho nepotěší.

Ubytovací servis vybírá pouze spolehlivé klienty, pravidelně je kontroluje a až 2x měsíčně provádí odpočty energií tak, aby vás nečekalo žádné překvapení. Navíc hned na začátku si můžete stanovit měsíční limit spotřeby a my zaručíme jeho dodržení.

Platby a vyúčtování včas a přehledně

Nájemník ještě nemusí znamenat zaplacený nájem. Zpětné vymáhání dlužných částek stojí čas, peníze a nemalé nervy a kdo ví, jestli dopadne úspěšně.

Ubytovací servis o nájem uhánět nemusíte. My vám platíme vždy včas a přesně. Naše vyúčtování služeb je přehledné, a pokud v něčem nemáte jasno, rádi a ochotně vám vše vysvětlíme.

Rizika? Minimální

S pronajímáním nemovitosti se vždy vážou jistá rizika. Bude nájemník slušný? Nepoškodí můj majetek nebo můj vztah se sousedy? Dostanu své peníze včas?

Díky Ubytovacímu servisu se ničeho z toho bát nemusíte. Máme přeci společný zájem – co nejlépe využít vaši nemovitost. Proto eliminujeme případné problémy s nájemci, ručíme za poškození vašeho majetku, pravidelně kontrolujeme spotřebu energií, platíme vám vždy včas a nenecháme vaši nemovitost nikdy dlouho prázdnou.

Máte byt či dům k pronájmu?
Hledáte spolehlivé a bezproblémové nájemce?
Nechcete pronajímání věnovat svůj drahocenný čas?

 

Pronajímejte bezstarostně

Mnoho let intenzivní práce, desítky pronajímatelů a v současnosti více než 1000 ubytovaných osob (od dělníků po vysoce postavené manažery) – to je praxe, která nás naučila nastavit hned z počátku podmínky k všestranné spokojenosti.

Umíme víc než realitní kancelář

Nejenže dokážeme vaši nemovitost pronajmout. Poskytujeme nebývale komplexní služby:

Kontaktujte nás

Rádi se s vámi potkáme a popovídáme si o možné spolupráci. Nebo vám jen odpovíme na to, co vás zajímá.

tel.: 777 259 800   email: info@ubytovaciservis.cz