Proč bydlet s Ubytovacím Servisem?

Nejsme tu pro všechny, jsme tu pro vás

Klient jste vy a my se vám budeme věnovat naplno. Promluvíme si o vašich potřebách, požadavcích a možnostech. Dáme vám na výběr a necháme vás v klidu se rozmyslet. Individuální přístup je u nás samozřejmostí.

Máte z čeho vybírat

Nespěchejte, s námi máte vždycky na výběr. Máme v hledáčku penziony, hotely, byty, rodinné domy i ubytovny. Představíme vám různé varianty a vy si zvolíte tu, která vás nejvíc osloví.

Přizpůsobíme se vám

Najdeme ubytování pro jednotlivce i celé týmy, pro dělníky i pro manažery, pro rodiny i páry. Zajímají nás především vaše požadavky – jaká je pro vás maximální únosná cena, jak budete jezdit do práce, jestli potřebujete v blízkosti školku pro své děti nebo chcete bydlet blízko svých kolegů a přátel. A až se vaše potřeby změní, najdeme nové řešení.

Na den? Na rok? Napořád?

Stěhujete se za prací? Přijíždíte na služební cestu? Chystáte se pracovat na časově omezeném projektu? Ať už hledáte dlouhodobé bydlení, nebo potřebujete spočinout jen na pár dní, vždycky spolu najdeme to pravé bydlení.

Na nás se můžete spolehnout

Jsme vstřícní a seriózní. Co řekneme, to platí. Neměníme pravidla v průběhu hry. Vše vám rádi vysvětlíme a pomůžeme s potřebnými náležitostmi. A vždy se k nám můžete vrátit.

Hledáte dlouhodobé bydlení nebo krátkodobé ubytování?
Potřebujete vše vyřídit rychle, a přitom s jistotou, že se na domluvené můžete spolehnout?
Nechcete při stěhování skládat provizi realitní kanceláři?

Umíme víc než realitní kancelář

Nejenže vám ukážeme nemovitosti, které máme v aktuální nabídce.
Poskytujeme nebývale komplexní služby:

            

Kontaktujte nás

Rádi se s vámi potkáme a popovídáme si o možné spolupráci. Nebo vám jen odpovíme na to, co vás zajímá.

tel.: 777 259 800   email: info@ubytovaciservis.cz